Ulan alçaklar… Erzurum gömülürse size yurt mu çıkar?

Kaç günden beri, “Erzurum’un üçte ikisi yıkılacak elli bin insan ölecek” deyip duruyorlar. Sayın Sekmen niye susuyorsun? Konuş ve felaket tellallarını ya haklı çıkar ya da paçavra gibi bir kenara at…

Müsaadenizle bugün lisanımı bozacağım ve hiç de tasvip etmediğim üslupla yazacağım.

Memleketin valisi kaç gündür deprem bölgesinde, belediye başkanı ise, zaten oradan geldiği yok.

Yani elinden bir iş gelen kim varsa yara sarmaya çalışıyor.

Biz de istiyoruz ki, kimse galeyana gelmesin.

Lakin görüyoruz ki, bu memlekette kendilerini şehrin mimarı yahut da emiri zanneden bir takım zırzop, soytarı ve kitapsız sahte isimlerle niye Erzurum yıkılmıyor, niye o büyük depremlerden biri bizi vurmuyor diye ağıt yakıyor!

Bütün dertleri Tayyip gitsin biz de yıkılırsak yıkılalım olan o alçaklar, benim Erzurum’da büyük bir yıkım olmaz yazıma itiraz ederek, bilakis Erzurum baştanbaşa yerle bir olacak diyen meslektaşıma itibar ediyorlar!

Dedim ya bugün hiç yapmadığım gibi lisanımı bozacağım.

Ulan it eniği…

Erzurum’la ne alıp veremediğin var senin?

Erzurum büsbütün yıkılırsa FETÖ’ye saray mı olacak zannediyorsun?

Erzurum’u karanlığa, açlığa ve kuraklığa terketme hayali kuran ey alçak sefiller, siz zannediyor musunuz ki bu şehir sizin gibi çakallara teslim olacak; deprem bile olsa…

Benim en büyük suçum şuymuş:

Niye bu şehir yıkılacak, çok büyük felaket olacak, demiyormuşum…

Oysa bazı bazı meslektaşlarım büyük felaket geliyor, belediyeler sınıfta kaldı şeklinde yazdığı için benim yazımdan tam bir milyar kat daha fazla okunmuş!

Vay zeri zekalılar vay…

Vay vatan düşmanı FETÖ ve PKK artıkları vay…

Ulan size inat depremde de yıkılmayacağız ve bu ülkeyi size teslim etmeyeceğiz…

Rahmetli Necip Fazıl, ihtilaf halinde olduğu bir meslektaşıma cevap verirken, "Sen bir çukur bile değilsin, çünkü çukur bile bir seviyedir” demişti.

Hakikaten alçak sefiller, siz lağım bile değilsiniz…

Deprem olmuş, şehirler yıkılmış, on binlerce insanımız ölmüş, milyonlarca insanımız yuvasız kalmış, ülke yasta…

Lakin şerefsizin önde gidenleri acaba bu ülkeyi nasıl kimlere peşkeş çekeriz peşinde… Müşterek ülküleri, Tayyip’ten intikam alma uğruna yurdu yangın yerine çevirmek…

Çok da haksız sayılmazsınız!

Erzurum’a bu kadar hakaret edilirken, şehir bu denli istiskale uğrarken ve Erzurumlu böylesine aşağılanırken nasılsa, 20 yıldır iktidar olmanın nimeti ile bezenenlerden tek satır itiraz yok, tepki yok, cevap yok, orada dur efendi diyen yok…

Haklısınız onların tuzu kuru da ya samimi insanımızın suçu günahı ne?

Galiba şöyle diyorlar:

Nasılsa emekliyim, vekil adayı gösterilmesem bile kamyon yükü emekli maaşım ve torunlarıma bile yetecek kadar Meclis’ten ucuza yemek kartım olacak!”

Sayın vekiller, haydi anladık birçoğunuz hatta tamamınız yeniden aday gösterilmeyeceksiniz… İyi de bu olgu, sizi memlekete karşı kayıtsız mı kılacak?

Ben vekil değilsem, Erzurum tufan mı diyeceksiniz yani?

Memleketin belediye başkanı kendini afet bölgesine adamış bizim sesimize kulak vermiyor; memleketin valisi ise, can derdinde…

Hasılı, Erzurum yıkılacak, Erzurum diye bir şehir olmayacak diyen ahlaksız, şerefsiz, kitapsız ve Allahsızlara sesleniyorum:

Size inat bu şehir ayakta kalacak, size inat yıkılmayacak, size inat hainlere bu yerde yurt yok diye haykıracak.

Düşünebiliyor musunuz alçaklar bana küfrediyor:

Niye Erzurum yıkılmayacak, diye yazıyorsun!

Beni de sevmeniz için Erzurum yerle bir olacak, en önemlisi de Mehmet Sekmen mesul olacak diye mi yazayım…

Ya da 21 yıl öncesine dair bütün bu olup bitenlerden ötürü Kanarya Sevenler Derneği sorumludur mu diyeyim.

Sayın geri zekalılar, size hitaben söylüyorum:

Bu felaketin elbette ki birinci derecede hesap verecek kişisi, mevcut AK Parti iktidarıdır.

Bu sebeple milyon oranında milyon bir oyu bulunan partinin lideri, ismi her neyse boşuna kaygılanmasın depremin sorumlusu o değil!

Fay yıkılmasaydı da zaten bu halk sizi gömecekti…

 

Yorum Yaz
 • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
 • halis demir 02 Mart 2023 11:02

  erzurumda 5-6 milletvekili var ama malesef diğerleri naci cinisli kadar çalışmadı. akpli mv malesef erzurumu değil cumhurbaşkanının allayıp pulladı diğeri ailesinin ismini ve kürt kimliği kullanıp erzuruma inanılmaz zarar verdi ve istifa etmek aklından geçmedi bunlardan utanıyorum her Erzurumlu bunlardan tiksiniyor midemizi bozuyorlar. akp yede zarar verenler bu tipler oldu halkın yanında olmayı beceremediler. Mehmet bey halk birisini gömecek ama bu senin yazdığın gibi olmayacak. Mejmet sekmen kadar rektörde sorumludur çünkü ovaya otel açılmasına sebep oldu tüm kötülükler bunun peşine gelecek. bir kötülük kapsını açtınızmı sonsuza kadar o kapıdan geçenlerin kötülüğü size de yazıır.

 • Ahmet er 24 Şubat 2023 12:09

  Kimin devleti kimin para pulu yatı kontratı sevdiğini Erzurumlu iyi tanık oldu

 • Halis demir 22 Şubat 2023 16:11

  Korlar ile sagırlar birbirini ağırlar demişler kardeş.

 • Emrullah Taşkesenligil 22 Şubat 2023 13:28

  dün ve bugün kü yazınızdan dolayı mehmet bey sizi tebrik ederim Erzurum medyasında sizin gibi devletini milletini seven bir kaç kişi kaldı Allah hiç bir zaman zalimlere fırsat vermeyecektir.