SİYASET Haber Girişi : 14 Eylül 2021 00:50

Yakutiye’nin giriş kapıları ödülle tescillendi

Yakutiye Belediyesi tarafından ilçede bulunan tüm mahallelere yapılan “Giriş Kapıları” Yerel Yönetim Hizmetleri alanında Türkiye genelinde en iyi projeler arasına girerek ödüle layık görüldü.

Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, ödülü TBMM Digital Mecralar Komisyonu Başkanı AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman’ın elinden aldı.

Uçar, projenin Türkiye çapında ses getirmesi ve ödüle layık görülmesinden mutlu olduklarını belirterek “bu anlamlı ödül şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Yakutiye Belediyesi tarafından yapılan bu giriş kapıları mahallelere estetik bir değer katıyor ve bu mahallelere erişebilirliği son derece kolaylaştırıyor. Ayrıca kapılar üzerinde bulunan kamera sistemi sayesinde güvenlik açısından da önemli bir işlev görüyor.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • kerim tekin 14 Eylül 2021 23:04

    kapı kapmak çok basit bir seydir himet bile sayılmaz. belediyenin asli veya tali görevi bile değildir. ne günlere kaldık efendim. Kapı yapılmış ödül almış.