SİYASET Haber Girişi : 29 Mart 2024 06:36

Tavlaşoğlu: Aziziye'yi daha estetik bir görünüme kavuşturacağız

Tavlaşoğlu: Aziziye'yi daha estetik bir görünüme kavuşturacağız
Başkan Adayı Tavlaşoğlu, ''Aziziye'yi yeni vizyon projelerimizle daha estetik bir görünüme kavuşturacağız” dedi.

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Eyüp Tavlaşoğlu, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Erzurum Milletvekili Mehmet Emin Öz ile birlikte pazar yeri içerisinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Adayı Tavlaşoğlu, ''Aziziye'yi yeni vizyon projelerimizle daha estetik bir görünüme kavuşturacağız” dedi.

Ramazan ayının ilk gününden itibaren her gün farklı bir mahallede, toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelen Başkan adayı Eyüp Tavlaşoğlu, Milletvekili Mehmet Emin Öz ile birlikte vatandaşların ve esnafların talep ve önerilerini dinledi. Tavlaşoğlu ve Öz, vatandaşın yoğun sevgi gösterisiyle karşılandı.

Esnafların ve vatandaşların sıcak ve samimi ilgisiyle karşılanan Belediye Başkan Adayı Tavlaşoğlu, “Elbette her seçim çok önemli ancak bu seçim ‘Türkiye Yüzyılı’ ufkunda çok daha önemli. 22 yılda gerçekleştirdiğimiz devrim niteliğindeki hizmetlerimizde Türkiye Yüzyılı'nın temellerini attık. İnşallah 1 Nisan'dan sonra hep birlikte Türkiye Yüzyılı'nı inşa edeceğiz. Üçüncü döneminde tecrübesi ile proje üreten Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen Başkanımızla birlikte Aziziye ile Büyükşehir ve Bakanlıklar arasında köprü olacağız ve sözünü verdiğimiz her projeyi hayata geçireceğiz. Aziziye ilçemizi yeni projeler ve desteklerimizle hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız.” dedi.

Tavlaşoğlu, “Dünyadaki mazlum milletlerin sesi olan Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın milletimize hizmet yolunda Türkiye Yüzyılı’na yürüyecek ülkemiz için 31 Mart’taki seçimler önemli. Hamdolsun bu şehirde Cumhur İttifakı olarak ilçelerimizde ve Büyükşehrimizde hep devamlılığı yakaladık. Bu dönem de de Cumhur İttifakı’nın kadroları iş başında olup bu kadim şehrimizin, ilçelerimizin hizmetine devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“Bizim en önemli görevimiz burada yaşayan insanların başını dik tutmak ve yine bizim en önemli görevimiz bu kadim şehrimize, ilçemize hizmet etmek” diyen Başkan Adayı Tavlaşoğlu, “İnşallah bu dönemde de birlikte çalışmaktan büyük onur duyduğum Büyükşehir Belediye Başkanımız Kıymetli Başkan Adayımız Sayın Mehmet Sekmen Başkanımızla birlikte Aziziyeli hemşehrilerimizin desteğiyle yine ilçemize önemli hizmetlerde bulunacağımıza canı gönülden inanıyorum. Aziziye'nin hangi caddesinde esnaf ziyaret etsek, her zaman çok büyük coşkuyla, çok büyük bir sevgiyle, çok büyük bir muhabbetle karşılaştık. Allah tüm Aziziyeli kardeşlerimizden razı olsun. Desteğiniz, duanız bizlerle birlikte olsun inşallah” diye konuştu.

Erzurum her zaman ak belediyeciliğin yanında olduğunun altını çizen Tavlaşoğlu, “İnşallah bu seçimde de gereğini yapacaktır. Milletvekillerimizle, İl Başkanımızla, İlçe Başkanlarımızla, Teşkilat Başkanlarımızla birlikte inşallah Aziziye bizi mahcup etmeyecek ve Cumhur İttifakı’nın en yüksek desteğini alan il olarak bizi gururlandıracak. İnşallah ‘güçlü Aziziye için bir adım daha’ diyerek yola çıkıyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

ÖZ: VATANDAŞIMIZIN HEYECANINI HİZMETLE TAÇLANDIRACAĞIZ

AK Parti Erzurum Milletvekili Mehmet Emiz Öz ise, AK Parti iktidarı döneminde Erzurum'a önemli yatırım ve projeler kazandırdıklarını ifade etti. Milletvekili Öz, “Bu şehrin sokaklarında büyümüş, bu şehrin havasını teneffüs etmiş, bu şehrin genetiğinde ne varsa yaşamış olduğuna inandığımız tecrübesi ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen'e, bir birinden kıymetli İlçe Belediye Başkanlarımıza yeni dönemde başarılar diliyorum. Bu mübarek şehre, bu güzel şehre, bu kadim şehre herkese nasip olmayacak hizmet sürecinde başarılı bir beş yıl diliyorum. Bunu biz takdir etmezsek Erzurumlu hemşehrilerimiz takdir ediyor, biz takdir etmezsek Türkiye takdir ediyor, Erzurum takdir ediyor. AK Parti belediyeciliğinde kadim şehir Erzurum'umuz nereden nereye geldi hamdolsun. Bize düşen görev, hemşehrilerimize düşen görev daha büyük hizmetler için, daha büyük yatırımlar için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en yüksek oyla başkanlarımızın seçilmesini sağlamamız lazım. Erzurum'u her zaman ifade ediyoruz, inşallah Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı olmaya devam edecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Erzurum'a olan sevgisini biliyoruz. İlk günkü aşkla çalışmalarımıza, hizmetlerimize hep birlikte devam edeceğiz. Bugün buradaki heyecanı inşallah 31 Mart’a kadar hep birlikte daha da yukarıya taşıyarak Erzurum'u, ilçelerimizi Cumhur İttifakı belediye başkanları seçtireceğiz ve Erzurum hizmetlerine kaldığı yerden devam edecek. Bu heyecanı hep birlikte taçlandıracağız.” diye konuştu.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.