SİYASET Haber Girişi : 02 Nisan 2024 11:23

Sekmen; Teşekkürler benim canım hemşehrilerim!

Sekmen; Teşekkürler benim canım hemşehrilerim!
31 Mart mahalli idareler seçiminde bir kez daha Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Mehmet Sekmen, “Bu kutlu yolda bizlere Mülk-i İslâm'ın kilidi Erzurum'umuzda üçüncü dönemimizi nasip eden Yüce Rabbime hamd ediyorum.” dedi.

Başkan Sekmen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Erzurum halkına teşekkür ederken, “Kendisi ile yol yürümekten büyük bir onur ve şeref duyduğum Dünya Liderimiz, Göz Bebeğimiz, Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi başta olmak üzere bu ulvi 'Şehrül Emin' vazifesini bize layık gören aziz hemşerilerime en kalbi şükranlarımı arz ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi'nin liderliğindeki Türkiye Yüzyılı'mızda kadim şehrimiz de inşallah dünden daha çok büyüyüp gelişmeye devam edecek. Canla başla sürdürdüğümüz görevimize kaldığımız yerden daha müreffeh yarınlarımız için durmadan, yorulmadan, gece gündüz demeden çalışarak devam edeceğiz inşallah. Hizmetkarı olduğumuz kadim memleketimizde Can Erzurum'umuzdan almış olduğumuz güç ve destekle Cumhur İttifakımızın eser yatırımları daha güçlü bir şekilde artarak hayata geçecek inşallah. Şimdi vakit Türkiye Yüzyılı’mızda şehrimizin yüzyılını inşa etme vaktidir. Teşekkürler Erzurum. Teşekkürler benim canım hemşehrilerim.”

 

Yorum Yaz
 • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
 • Palandoken 03 Nisan 2024 20:57

  Erzuruma büyük şehir demek için bin tane şahit lazım sehir merkezinde yeşil alan hemen hemen hic yok her yere beton yapılar yapıyorsunuz bütün biyuk şehirlerde raylı sistem varken but tek dogunun parisi deniken erzurumda yok

 • halis demir. 03 Nisan 2024 11:59

  bizim hemşehirimiz falan değilsin. hemşeriler erzurumun arsasınız arazisini satmaz. kugulu parkı bozdunuz. gürcükap camisini mahvettiniz., millete küflü ekmek yedirdiniz. bumu güzel hemşerilik. agzınızdan çıkanı kulagınız duysun. senden memnun değiliz. şikayet edeceğiz seni.

 • Levent Sütçü 02 Nisan 2024 15:13

  yeniden refah parisinin adayı bir şekilde????aday olamadı bu rahatlık ondandır. Sanki memlekette adam kalmadı böyle ithal adayları başka hiçbir ilde bu kadar baştaçı yapmazdılar.

 • ali er 02 Nisan 2024 11:43

  Bu şehire kalitesiz ekmek vererek mi hizmet ediyorsunuz yoksa tarihih yoncalığı yıkıp benzinlik yaparak mı. yoksa Kuğulu parkı satarak mı hizmet ediyorsunuz. Bize hizmet etmediğiniz yollardan belli. her kim erzuruun 1 karış toprağını satıyorsa Allahın gazabı ona olsun.