SAĞLIK Haber Girişi : 11 Mart 2022 08:40

İbrahim Hakkı Tör asaleten atandı

Erzurum Şehir Hastanesi Başhekim Vekili olarak bir süredir görev yapan Dr. Öğretim Üyesi İbrahim Hakkı Tör, hastaneye Başhekim olarak asaleten atandı.

Erzurum Şehir Hastanesi Başhekim Vekili olarak 7 ay sürdürdüğü başhekim vekilliğinin ardından Erzurum Şehir Hastanesine, Dr. Öğretim Üyesi İbrahim Hakkı Tör, Başhekim olarak asaleten atandı.

İBRAHİM HAKKI TÖR KİMDİR?

30.04.1984 yılında Erzurum’da doğdu. İlköğretim, lise öğrenimlerini Erzurum’da tamamladı.

2002-2008 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinde Lisans öğrenimini tamamladı. 2008-2009 yılları arasında Erzurum Palandöken ilçesi Toplum Sağlığı Merkezi'nde Sağlık Grup Başkanlığı görevini üstlendi. 2009-2014 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı'nda uzmanlık ihtisasını yaptı.

2014-2018 yılları arasında Erzurum Nene hatun Kadın Doğum Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği'nde uzman doktor olarak devlet hizmeti yükümlülüğünü tamamladı.

18.04.2018 tarihinde SBÜ Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniğinde Doktor Öğretim üyesi olarak atandı.

06.10.2020 tarihinden 30.07.2021 tarihine kadar aynı hastanede başhekim yardımcılığı yaptı. 24.02.2022 tarihine kadar SBÜ Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başhekim vekilliği yaptı ve bu tarihten itibaren asaleten Erzurum Şehir Hastanesi başhekimliği görevine başladı. Evli ve iki kız çocuğu bulunmaktadır.

Sağlık Bakanlığı tarafından asaleten ataması gerçekleşen Dr. Öğretim Üyesi İbrahim Hakkı Tör Başhekim vekili olarak görev yaptığı dönem içerisinde hastanede hekimler, sağlık çalışanları ve hastalar arasında koordinasyonu en iyi şekilde sağlaması ile her kesimin gönlünü kazanmıştı.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Sağlık personeli 11 Mart 2022 18:32

    İyi bir insan . İyi bir hekim. Hastane yabancı değil. Yogunbakim çok iyi bilir. Çalışma arkaslarina temizlik personeli, hemşire herkese çok saygılı. Çalışanı takdir eder, bilir. Başarılı olacağı konusunda inancımız tamdır. Kıymetli hocamıza sağlık ve başarı dileriz. Hastanenin her tarafını iyi bilir. Poliknikte hasta bakmıştır oraları bilir, acilde yogunbakim a hasta devir almıştır orayı bilir. Ameliyathaneyi bilir. Yoğun bakımı bilir. Gece nöbet tutan personel hâlini bilir. Yabancı değil yani sahamizin tam içinden geldi. Bu göreve hakkı ile geldi çok emeği var çok nöbet tutmuş ekiplerin başında her türlü müdahale de destek vermiştir. Allah cc yardımcısı olsun. Hayırlı olsun.