“Garson” adisyonu kesti: Kamuda binlerce FETÖ’cü var!

Elbet bir gün Tayyip Bey bizi de dinler.

“Garson” adisyonu kesti:

Kamuda binlerce FETÖ’cü var!

Aslında “Garson” yalnızca malumu ilam etti.

Dedi ki:

Başta emniyet olmak üzere, kamuda hala binlerce gizli FETÖ mensubu var.

Pekii bu, bizim için sürpriz oldu mu?

Değil elbette…

Garson” ötmeseydi de biz kamuda gizli saklı FETÖ’cülerin olduğunu biliyorduk.

Onlarca kez yazıp durduk:

Kamu bu hainlerden temizlenmedi” diye…

Garson” yalnızca karanlığın üzerindeki şalı kaldırdı o kadar…

Garson” bir FETÖ itirafçısı. Aynı zamanda yıllar süren bir ihanetin ete kemiğe bürünmüş hali…

Biz bitmedik” diyor ve devam ediyor:

FETÖ hala emniyette, adliyede, ticarette ve akademide binlerce varız.

Adamın kod adı “Garson”, ama çözülen bilgisayar kodları örgütün hafızası olduğunu gösteriyor.

Garson öyle bir servis yaptı ki, birilerinin tam da bitti zannettiği devletin hala ciddi bir tehlike altında olduğuna ışık tuttu.

Yüzlerce FETÖ’cü polis ve yüzlerce örgüt mensubu yargı insanı…

Temizle temizle bitmiyor.

En illet hastalık sanki de…

Vaktiyle ben bu “Fuat Avni” kod adlı sanal medya hesabını yazardım; o hesap da bana akla ziyan iftiralar atardı.

Bir seferinde o Fuat Avni demişti ki, “Önce Mehmet Şener’i susturun.

Çok şükür susturamadılar, ama zaman zaman kendilerine müttefik buldular!

Garson” kimleri ifşa etti elbette bilmiyorum.

Nasılsa liste devlette…

Lakin bildiğim şudur:

Devletin en kritik kademelerinde, hala bu melun çetenin militanları var.

Asla nadim değiller, asla “biz kandırıldık” demiyorlar.

Cennetin onlar için hazırlandığına inanan manyaklar ordusu saf saf…

Siyaset iklimindeki esen şu yumuşama ikliminden bile kendine hayat iksiri bulanlar yeniden çıktı ortaya…

Geliyoruz” demeleri bu yüzden…

Ticaretteki gizli saklıları geçtik; devlet, hala bu gizli militanların kuşatması altında.

Yeniden darbe yapmaya güçleri bugün için yetmez belki, ama yarın için birer dinamik güç…

Garson” öyle şeyler söyledi öyle itirafta bulundu ki, devletin ve milletin hala tehlike altında olduğunu tüylerimiz diken diken olarak dinledik.

Bakmayın siz “Garson”un orta yerde bahşişe kurban olmasına…

Aslında “Garson”, az bilinenin çok bilinmesi gerekenin izahatıdır.

Ben tehlike sinyali veriyorum. Ben kırmızı ışık yakıyorum, uyananısınız diye. Ben aslında bir cep telefonunda kurduğunuz bir alarm.

Bu gerçeği, “Garson”un gizli şifleri çözüldü diye biz öğrendik.

Yoksa mütemadiyen “Devlet FETÖ’den temizlendi” safsatasına inanıp gidecektik.

Garson”un binlerce sayfadan oluşan arşivi var.

Merak ediyorum:

Acaba bugün AK Parti içerisinde en ön saflarda koşan kaç yüz FETÖ’cü var o gizli kodlamada?

Misal; “Garson” o binlerce sayfalık ifadesini yargıya beyan ederken bir AK Parti milletvekili için şunu yazacak mı?

Merak bu ya…

Halkta zerre kadar karşılığı yok. Ama vaktiyle oluşturduğu sahte itibar üzerine, kimseye zerre miskal faydası olmayan ama kendi kızını belediyede mevsimlik işçiyken, İller Bankası’na mimar olarak atayanlar kim?” diye soruyor mu.

Sizce bu soruya, cevap verebilecek olan Erzurum’dan bir Ak Parti’li çıkar mı?

Çıkmaz!

Mebus seçilir seçilmez kendi bölgesinden tek bir rey almamasına rağmen bazı kavramları hoyratça istismar eden ve nasılsa bunu da AK Parti’ye, daha doğrusu Tayyip Bey’e soruyorum:

“Erzurum’da sıfır ölçüde karşılığı olan o ismi, niye bize tercih ettiniz?”

Oysa Erzurum’un isminin önünde, belki falan yazmıyor, ama Dadaş yazıyordu.

Bu yetmiyor muydu mu Tayyip Bey?

Bizi niye sınadın ki?

AK Parti’nin içerisinde hem de tepe noktada olan nice kimseler var ki, FETÖ tehlikesine inanmıyor!

Kendileri bilir, eyvallah…

Yalnız bu millet, o gafletin faturasını bir kez daha ödeyemez…

 

Yorum Yaz
 • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
 • alihan önder 13 Mayıs 2024 00:04

  onbinlerce polis mit elemanı varken iş kala kala garsonlara mı kaldı mehmet bey. herkes herkesin ne mal olduğunu biliyor. gizlside saklısıda biliniyor garsona gerek yok. kapıcısından futbolcusuna akademisyenimden polis savcısına fetöcüler yakalandı ama ne hikmetse bir tane olsun bir siyasi fetöcü çıkmadı o garsona deyin lütfen adisyonu meclis lokantasında kessin. bahsiş verende çok olur.

 • Bir çalışan 12 Mayıs 2024 22:34

  erz il sağlık müdürlüğünde eski fetocular yeni menzilci olarak kurumun en kritik yerlerinde çalışıyorlar. sanırım herkes kimin ne olduğunu biliyorlar ama suskunlar.

 • ömer dursun 09 Mayıs 2024 10:20

  fetö ile mücade edemezler çünkü kendi kendileriyle nasıl mücadele edecekler. bu sebeple geçin o işleri bunlar fetönün yaptığının aynısını tıpa tıp yapıyorlar. cemaat evleri gibi tügva türgev yurtları dershaneleri oldu. hiçbir fark yok. üstelik devleti hortumlayıp duruyorlar. tügva vakıf ise kendi cebinizden karşılayın vakıf böyle olur. Yoksa devletin hazinesine dadanıp para alarak akp li belediyelerden yurt alarak vakıfçılık mı oynuyorsunuz. Ayıptır. devletten para alıp ok atarak okçuluk yaparak vakıf bilmem ne olmaz. dershaneleri kapatacaktınız eski tas eski tarak hiçbir şey değişmedi hangi dershane kapandı hiçbiri. eski tas eski hamam. zaten ülke de millet artık ekonomi belasına düşmüş geçim derdinde bu hengamede birde artık bunları görmek sitemiyoruz. oy dediniz verdik cumhurbaşkanı yaptık babakan yaptık bu millet daha size ne yasın. 1500 odalı saraylarda yazlık kışlık saraylarda bilmediğimiz görmediğimiz şeyleri sabah akşam yiyorsunuz bari haksızlık hukuksuzluk yapmayın. daha ne yaalım size.

 • Metin güneş 08 Mayıs 2024 20:02

  Alp yi iyice araştırsanız hepsinin istisnasız ama hepsinin fetöyle fotosunu bulursunuz Amerika’ya gidil tarihlerinize bakın hodri meydan buyurun biri değil hepsi ama hepsi böyle işinize bakın millet herkesi biliyor

 • Erzurum sahipsiz şehir. 08 Mayıs 2024 14:22

  Kamuda,bürokrat,mecliste vekil,bakan olmuş meclis kürsüsünden fetöyü savunan Akp çok isim var hatta Erdoğanın damadı Berat Albayrak ve niceleri Akp milletin gözünde bitmiştir harun olarak geldiler Karun oldular.Erzurum eski Mv zehra taşkesenlioğlu örnek olarak alalım kısa zamanda dünyalığını yaptı ahireti kaldı bunlar olurken kimse ses çıkaramadı çünkü tayyip bu yolsuzluğun içinde hani bir söz var haksızlık karşında susan dilsiz şeytandır siz Akp'liler şeytana rahmet okuttunuz.Fetö sahtekardı sizler tamahkar.

 • Dadaş kartalı 08 Mayıs 2024 07:42

  Eylüle mücadele edilmiyor kapatılıyor burada bakın sadece polisler paket ediliyor askerler paket ediliyor sebep askeriyeyi polisi felç etmek ve ülkeyi savunmasız kılmak 5 senedir fetöden hangi siyasi yakalandı 1 tane yok ağlayan hüngür hüngür fetöcüler niçin açık edilmiyor niçin 1 tane maliyeden milli eğitimden diyanetten Dsi den detöcüler açık edilmiyor da sadece polislerden yakalanıyor amaç ülkeyi içten içe zayıflatıp işgale hazır hale getirmek BOP başkanımızın amacı bu bunun için seçilmiş ve başımıza yiyeceğimize musallat olmuş. Her ay polislerden fetöcü askerden fetöcü gizli tanıkla garsonla yakalanıyormuş ne garip 1 tane eski milletvekili bir tane bürokrat yakalanmıyor hepsi sütten çıkmış kaşık. Ülkenin altını oyuyorlar milli orduya polise kumpas kuruluyorlar uyanmak lazım. Askeriyeyi polisi savunmak lazım. Surşyeden sonra sıra Türkiye ve kurumları Zayıflatıyorlar utan ülkem bop başkanı içerden kapı kilit tutmuyor.

 • AHMET YORUM 08 Mayıs 2024 00:33

  ERZURUM ŞEHİR HAST SATINALMAYI FETÖCÜLER YÖNETİYOR SATINALMA MÜDÜRÜNÜN KARDEŞİ FETO DERNEĞİ BAŞKANI VE KAPATILDAN BİR DERNEK AMA KENDİSİ USULSUZ ALIMLAR YAPIYOR. AMA KİMSE BİR ŞEY YAPMIYOR. YAPMAK İSTENENE ENGEL OLUNUYOR. YANİ FETOCULER HER YERDE.

 • Ejder Tepesi 07 Mayıs 2024 16:51

  Sayın Şener, Allah razı olsun, bu gizli tehlikeyi defalarca yazdınız. Teşekkür ediyoruz. Çok güzel bilgiler verip çok önemli uyarılar yapıyorsunuz. Ama hükümet bunları neden dikkate almıyor. Dediğiniz gibi, Ak Parti icerisinde yüzlercesi var, deniliyor. Tahmin ediliyor ki Sayın Cumhurbaşkanımızın elinde bunların listesi var, bu konu uzmanlar ve stratejistler tarafından dile getiriliyor ve iddia ediliyor. Hem de üst kademedelerde oldukları iddia ediliyor.Sadece bu değil, yargıda, emniyette, askeriyede, üniversitelerde, her birinde üst kademelerde binin üzerinde, yetkili fetöculerin, devletin her kademesinde de onbinlerin,olduğu iddia ediliyor, Hükümet neden bunlara kulaklarını tıkamış. Bunlar tüm olarak temizlenmelidir. Allah korusun, ellerine fırsat geçse, İsrail'in, Gazze'ye yaptığı katliamın on katını yaparlar. Şu anda yatmış bekliyorlar. İçleri kin, düşmanlık, nefret, öç alma duygularıyla dolu. Halen fetöye inanıyorlar, onu bir kurtarıcı olarak görüyorlar. Bunları temizlemek bu ülkeye ve bu millete yapılacak en büyük hizmettir. Bu aziz millet, kendisine hizmet edenleri asla unutmaz ve onları her zaman minnetle yâd eder, kendisine ihanet edenleri de nefretle kınar. Fırsat elde varken bunları temizlemelidir. Ay bacayı geçtikten sonra, dövünmenin faydası yoktur. Unutmayalım, su uyur düşman uyumaz. Selamlar. Hoşça kalınız.

 • halis demir. 07 Mayıs 2024 16:22

  asıl fetöcüler basamak basamak atladılar şimdi hepsi genel müdür müdür olarak devam ediyor. soruyorum fetö bankası genel müdür nerede el cevap borsa istanbul yağlı ballı makama geldi. soruyorum fetö bankası bak asyanın yüzlerce müdür müdür yardımcısı nerede el cevap hepsi makamlara atandı. fetöyle mücadele böyle ediliyor kardeşim parası olan bastırdı kurtardı geriye kalan garibanları anca içeride atarsınız. gücü yeten yetene. fetöcü savcı nerede el cevap almanyada keyf ediyor. fetöcü darbenin 1. numarası nerede el cevap arsa bakıyormuş şimd bilinmeyen yerde taitil yapıyormuş.... devam edin daha çok garson çıkar. bari gelirken 1.5 adana getirsin beklerken yeriz. 40 senendir daha karayılan yakalanacak mış mış da mışmış. inanan var mı acaba.