SPOR Haber Girişi : 26 Aralık 2013 08:21

Buz hokeyinde heyecan başlıyor

Türkiye Süper Ligi Buz Hokeyi müsabakaları 28 Aralık 2013 tarihinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Buz Sporları Salonu’nda başlıyor. Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla çıkan İzmir Büyükşehir Belediyesi Buz Hokeyi Takımı, sezonun ilk maçında Erzurum GSK ile karşılaşacak. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda hizmete açtığı Türkiye’nin en yeni ve en modern buz sporları salonu, 2014 yılı Türkiye Buz Hokeyi Süper Ligi’nin ilk müsabakalarına ev sahipliği yapacak. 28 Aralık Cumartesi günü 2 maçla başlayacak Süper Lig, 29 Aralık Pazar günü de iki müsabakayla devam edecek. 

Buz Hokeyi Süper Ligi’nin 28 Aralık Cumartesi günkü ilk müsabakasında Ankara Büyükşehir Belediyesi Buz Hokeyi Takımı, Zeytinburnu Belediyesi ile mücadele edecek. Maçın başlama saati 16.30. Günün saat 19.30’da başlayacak ikinci maçında ise İzmir Büyükşehir Belediyesi Buz Hokeyi Takım ile Erzurum GSK karşılaşacak. 29 Aralık Pazar saat 13.30’da başlayacak günün ilk maçında Zeytinburnu Belediyesi ile Erzurum GSK mücadele verecek. Saat 16.30 ise İzmir’in buz adamları bu kez Ankara Büyükşehir Belediyesi karşısında galibiyet arayacak.