GÜNDEM Haber Girişi : 04 Haziran 2024 06:33

Akpunar; Aziziye’ye değer katacak adımlar atacağız

Akpunar; Aziziye’ye değer katacak adımlar atacağız
Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar, rutin belediyecilik hizmetleri yanında Aziziye’yi marka bir ilçe haline getirmek için gayret göstereceklerini ifade etti.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri ile birlikte işbaşına geldikleri Aziziye Belediyesi’nde, halktan kuşkusuz büyük bir ilgi, alâka ve teveccüh gördüklerini belirten Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Yeni görevimiz dolayısıyla tebrik ve kutlama dileklerinizi gerek nazik ziyaretleriniz, gerekse çeşitli iletişim araçları üzerinden bizimle paylaştınız ve gönderdiğiniz çiçeklerle gönlümüzü adeta gül bahçesine çevirdiniz. Dolayısıyla hepinize ayrı ayrı kalbi şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Yeni bir hizmet ve yatırım sezonunun arifesinde olduklarını hatırlatan Başkan Akpunar, yaptığı paylaşımda şunları söyledi “Göreve geldiğimiz günden bu zamana kadar geçen süre zarfında rutin belediyecilik hizmetlerini elimizden geldiği ölçüde aksatmamaya ve hatta yoğunluk kazandırarak Aziziye’mize renk katmaya çalıştık. Süreçte sizlerden gördüğümüz destek, işbirliği ve teşvikle hizmet aşk ve heyecanımız katlanarak arttı; şimdi de sıra Aziziye ilçemize değer katacak yeni adımlara ve yepyeni hamlelere geldi. Biz sizlere bir söz verdik: Ilıca’sı ile, Selçuklu’su, Saltuklu’su, Dadaşkent’i ve ilçemize bağlı tüm kırsal mahalleleriyle Aziziye’mizi değer üreten marka bir ilçe haline getirmek. Bunun için çalışacağız, birlikte koşacak, beraber koşturacağız. Vakit; Aziziye vaktidir. Vakit; Aziziye’mize hizmet vaktidir. Gayret bizden, tevfik Allah’tandır.”

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.