GÜNDEM Haber Girişi : 15 Temmuz 2014 15:21

AK PARTİLİLER “AHDE VEFA” İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen “Ahde Vefa” iftar yemeği yoğun katılımla gerçekleşti. 
Havalimanı yolu üzerindeki eski fuar alanında düzenlenen iftar yemeğine Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, eski Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, ilçe belediye başkanları, parti ilçe başkanları, bugüne kadar teşkilatlarda görev almış partililer katıldı.
Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başlayan iftar yemeğinin açılış konuşmasını yapan AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, partinin her kademesinde bugüne kadar görev yapan katılımcılara teşekkür etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’de, “Ramazan etkinliği kapsamında düzenlenen iftarda sizlerle birlikteyiz. Bize gösterdiğiniz ilgi ve alakadan ötürü hepinize teşekkür ediyoruz. Sizlerin dua ve desteğini bekliyoruz.” dedi.
Şehirde değişimin başladığını ifade eden Sekmen, "Erzurum’un makus talihini değiştireceğiz. Kentte değişim ve dönüşüm başladı. Erzurum, tarihinde görülmemiş hizmetler alacak. Atalarımız, eser ve iz bırakmışlar. Onların torunları olarak bizler de eser ve iz bırakacağız" şeklinde konuştu.
Başkan Sekmen ayrıca, Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine vurgu yaparak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın muhakkak Cumhurbaşkanı olması gerektiğini ve Erzurum’un da Erdoğan’a büyük destek vereceğine yürekten inandığını kaydetti.